Ocenenia

Výstavba apartmánového domu bola ukončená v máji 2008. Aj napriek krátkej dobe od uvedenia do prevádzky získal projekt Apartmánového domu niekoľko prestížnych ocenení a nominácii.

FASÁDA ROKA 2008

Použité technológie, inovatívnosť architektonického riešenia ako aj kvalita stavebných prác boli ocenené aj v súťaži Fasáda roka 2008 udelením Čestného ocenenia v kategórii Novostavba.

 

CEZAAR 2009

Medzinárodná odborná porota vedená Ing. arch. Pavlom Paňákom v prvom kole prestížnej architektonickej súťaže CE-ZA-AR 2009 nominovala v kategórii "Bytové domy" projekt "Apartmánový dom, Banskobystrická ulica, Bratislava".

Prezentáciu projektu si môže pozrieť na:

http://www.abcinterier.sk/cezaar_2009/kat.php?sel=2

alebo tiež na stránke:

http://new.komoraarchitektov.sk/ce-za-ar/aktualny-rocnik/nominovane-diela-2009/

 

STAVBA ROKA 2009

Projekt "Apartmánový dom, Banskobystrická ulica, Bratislava" bol nominovaný do 15. ročníka celoštátnej verejnej neanonymnej súťaže STAVBA ROKA 2009.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov a ocenenie víťazných projektov sa uskutočnilo koncom roka 2009 v Bratislave.

Stavbu Apartmánového domu realizovala stavebná spoločnosť Bau3Mex a.s. Bratislava, ktorá má ako hlavný zhotoviteľ stavby, za sebou desiatky realizovaných projektov v najvyššej kvalite. V roku 2008 - v rámci vyhlásenia výsledkov 14. ročníka súťaže STAVBA ROKA bola spoločnosť Bau3Mex ocenená cenou za projekt "Rekreačná chata Senec-Slnečné jazerá". V roku 2012 bola spoločnosť v rámci 18.ročníka súťaže STAVBA ROKA znovu ocenená jednou z hlavných cien, tentokrát za realizáciu projektu "Administratívna budova BSP Solutions, Bratislava".

 Prezentáciu Apartmánového domu, ako aj ostatných nominovaných objektov si môžete pozrieť na adrese:

http://www.zsps.eu.sk/web/index.php/apartmanovy-dom.html